U organizaciji našeg udruženja održan je konstruktivan sastanak povodom predstojeće proslave stogodišnjice od osnivanja Republike Turske

U organizaciji našeg udruženja održan je konstruktivan sastanak povodom predstojeće proslave stogodišnjice od osnivanja Republike Turske u prisustvu ambasadora Republike Turske u Srbiji NJ.E. Hamija Aksoja. Na sastanku su prisustvovale privrednice i privrednici iz Republike Srbije i Republike Turske iz svih sektora privrede. Tokom sastanka su naši članovi, poslovni partneri i cenjeni gosti imali priliku da se predstave i ponovo ostvare nove kontakte za uspešnu saradnju u budućnosti.

Želimo da izrazimo iskrenu zahvalnost našim članovima i učesnicima na ukazanom poverenju, kao i ambasadoru na podršci u našem radu. Čvrsto verujemo da je ekonomska saradnja ključni stub u razvoju i jačanju odnosa između dve zemlje. Naše udruženje će nastaviti da daje pozitivan doprinos daljem razvoju bilateralnih odnosa.

Konstruktivan sastanak povodom predstojeće proslave stogodišnjice od osnivanja Republike Turske

Share This Story