Sedmi radni doručak Tursko-srpskog privrednog udruženja

Sedmi radni doručak u martu je održan u kompaniji Soylemez Rubber & Plastic Doo. Događaj je počeo doručkom sa dragim članovima našeg udruženja i timom kompanije Soylemez koji je bio domaćin. Na ovom doručku, članovi su imali priliku da razmene informacije i obave produktivne poslovne razgovore. Nakon toga, doručak je završen obilaskom proizvodnih prostorija kompanije Soylemez.

Kompanija Soylemez Rubber & Plastic Doo je cenjeni član našeg udruženja koji se ističe inovativnim rešenjima usmerenim ka potrebama klijenata u svetskoj automobilskoj industriji, medicinskom sektoru i industriji bele tehnike. Specijalizovani su za razvoj, dizajn i proizvodnju proizvoda od gume, silikona i plastike.

Učesnici doručka su sa zadovoljstvom imali priliku da vide operativne sposobnosti kompanije Soylemez. Zahvaljujemo se timu kompanije Soylemez i našim članovima na učešću. Radujemo se ponovnom susretu sa našim članovima na budućim događajima.

Share This Story